Wymuszony blog. Jaskółka

Wojownicza

wymuszony blog

Ale małą grządeczkę z sałatą i rzodkiewką na wiosnę? W ogóle nie chodzę do fryzjera. Była dla mnie przykładem wspaniałego, dzielnego człowieka, który mimo trudów życia pomaga jeszcze innym. Lubię, jak się tak kręcą tuż po umyciu i chciałam sobie taki moment zapamiętać. Jest mi łatwiej udawać, że nic się nie dzieje, bo tutaj nic się nie zmieniło. Przyłapałam wszystkie trzy, kiedy wygrzewały się pod ścianą, przy piwnicznym okienku.

Nächster

FriendSheep

wymuszony blog

A tu najwyższy czas zacząć skuwać płytki, wziąć się wreszcie do roboty. Gapiąc się w komputer, zapomniał o dwóch spotkaniach, jego podwładni nie zrobili analizy badań tak jak było trzeba, coś mu się tam w obliczeniach nie zgadza i w ogóle. Niestety żadne tabletki nie działają tak jak jest na ulotce czy tak jakby chciał lekarz. Grzyby pasożytnicze atakują osłabione drzewa, a wrotami zakażenia są uszkodzone tkanki. Dla reszty jubilatów też życzenia Marzeń spełnienia! Trzeba było poprzesadzać byliny póki się dało w taki sam sposób, jak po tej drugiej stronie- zrobić małe klomby kępy bylin w trawniku.

Nächster

takie tam

wymuszony blog

Pewnie więcej obserwacji, refleksji i spostrzeżeń ma w związku z tym mieszkająca od kilku lat w tym stanie Maria K. W dzień autobusy i tramwaje poza godzinami szczytu jeżdżą co godzinę. Szczęście w nieszczęściu, bo to się ledwo kupy trzymało na przerdzewiałych rurach i sparciałych gumowych wężach. Poza tym każdy teraz z maseczką na gębie to i odwaga większa. Końcowi odbiorcy wymuszają realizację swoich potrzeb, wynikających często z braku świadomości. Jednak los chciał, że pojawiła się pilna konieczność wyruszenia stąd ku cywilizacji już w ubiegły czwartek i piątek. Szokiem jest takie zetknięcie się po paru tygodniach dobrowolnej kwarantanny z ową opanowaną przez strach przed wirusem ludzkością.

Nächster

Wymuszony blog: Na zdrowie

wymuszony blog

Uważałam za wielką niesprawiedliwość losu to, że jeszcze pod koniec życia musiała borykać się z chorobą nowotworową. . Wszędzie w domach kwarantanna Więc szampana pełna wanna! Ostatnio widziałam rysunek, na którym w planetę uderza asteroida wielkości Australii i podnosi się wokół niej taka fala, jak szal, jakby płaszcz ziemi się otworzył. Była zdolną uczennicą, marzyła by zostać nauczycielką, w czym wspierała ją wychowawczyni. W szczycie tego płuca zmiany włókniste. Niewielka dawka, ale trochę pomogła i kaszel mniej męczył, ból w niektórych miejscach był lżejszy i stałam się bardziej aktywna, nie leżałam już tyle w łóżku z rurką w nosie wdychając tlen.

Nächster

Wymuszony blog: Czekanie na wynik

wymuszony blog

Teraz zajmuje się ratowaniem zwierząt i traktuje to jak odkupienie win oraz kurację odwykową… Nie wiem czy chciałabym spać jak suseł. No i plamienie z dróg rodnych. Trochę rozświetliło mi się w głowie, wiele wyjaśniło, rozwiało nieco wątpliwości i potwierdziło kilka przypuszczeń. Czasem z kimś przez telefon, ale wydaje mi się, że po co ktoś miałby chcieć, a jak chce, to czy mu się nie odechce. W drodze do Biedronki mijam panów na ławce, wszyscy przepisowo w maskach. Wiele nocy poświęciła na ten dodatkowy zarobek, ale nigdy nie narzekała, choć sama zachorowała na cukrzycę i łuszczycę. Podróży po świecie całym Diamentów całkiem niemałych! Posłano ją do fabryki cukierków, skąd przynosiła do domu jeszcze deputat w postaci wyrobów gotowych.

Nächster

Jaskółka

wymuszony blog

To ja się pytam czy ja sobie to zmyślam, symuluje żeby zwrócić na siebie uwagę, żeby się nad sobą użalać z nudów, a może tak mi się spodobało to chorowanie i leki, że już się uzależniłam i muszę tak jęczeć i stękać że niby mnie boli, bo mnie tak wszyscy żałują, a ja robię z siebie zwyczajnie ofiarę losu. One mają taki kolor jak wieśniackie weselne sukienki dla starszych pań, ten kolor nazywa się kobaltowy. A co do podróżowania, to mam identyczne zdanie- to nie czas na podróżowanie! Ano, musze gotowac, kara to dla mnie okrutna, nigdy nie dyskutowalam o gotowaniu, czy pieczeniu. Dlatego pij więcej ciepłej wody. S dziękuję w imieniu- narazie przede mną sprzątanie a nie świętowanie.

Nächster