Rokiskio sirena. Rokiškio baseinas

localfoodguide.georgiaorganics.org

Rokiskio sirena

Sveikatinimo paslaugos Paslaugų pirkėjų kategorijos Trukmė val. Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Baseino registratūros telefono numeris pasiteiravimui: +370 686 08950. Maloniai kviečiame pasinaudoti šia galimybe, pagal Rokiškio rajono savivaldybės tarybos nustatytus įkainius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Nächster

Titulinis

Rokiskio sirena

Plaukimo pamokos paslauga vaikų grupei iki 15 asmenų 1 val. Kadangi esame Respublikos pasienyje, baseino lankytojų nemaža dalis buvo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. . BĮ Rokiškio baseinas direktorius savo įsakymu gali suteikti iki 50 proc. Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.

Nächster

Titulinis

Rokiskio sirena

Inovatyvi, teikianti aukštos kokybės sveikatingumo ir plaukimo sporto paslaugas, plėtros, novatoriškumo srityje, sėkmingai organizuojanti plaukimo sportą, užtikrinanti sklandžią tarpinstitucinę partnerystę, kuri maksimaliai tenkina visų klientų sveikatinimo bei užimtumo poreikius. Įmonės aprašymas: Miesto gatvių apšvietimas - priežiūra, remontas. Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas. Miesto apželdinimas, priežiūra, aplinkos valymas, tvarkymas, kelių, gatvių remontas. Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės. Mūsų įstaigos patalpose yra numatyta galimybė reklamuoti jūsų įmonę, įstaigą ar bendrovę. Suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.

Nächster

Titulinis

Rokiskio sirena

Našumo slapukai Šie slapukai leidžia apskaičiuoti, kaip dažnai lankomasi svetainėje, ir nustatyti duomenų srauto šaltinius — tik turėdami tokią informaciją galėsime patobulinti svetainės veikimą. Švenčių dienomis taikomas savaitgalio kainoraštis. Bendrovėje gaminamas rapsų aliejus — labai švarus, maistingas ir naudingas žmogaus organizmui. Mes naudojame slapukus, kurie padeda rinkti informaciją apie jūsų veiksmus internete ir leidžia sužinoti, kuo jūs domitės, taigi galime pateikti tik Jus dominančią reklamą. Slapukų naudojimo parinktys Jūs galite pasirinkti, kuriuos slapukus leidžiate naudoti. Jeigu nesutinkate, kad jums rodytume reklamą, palikite šį langelį nepažymėtą. Pirtininko edukacinė programa vienam asmeniui — 15 eurų grupė ne mažesnė kaip 5 asmenys.

Nächster

Rokiškio komunalininkas, AB. localfoodguide.georgiaorganics.org

Rokiskio sirena

Gimtadienio nuolaida vienkartiniam apsilankymui — 50 proc. Be pirčių paslaugų Su pirčių paslaugomis savaitgaliai eur Mėnesiniai bilietai darbo dienomis eur darbo dienomis eur be pirčių su pirtimis iki 17 val. Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas. Kalneliškių ir Rokiškio miesto kapinių priežiūra. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė.

Nächster

Paslaugų kainos Rokiškio baseinas

Rokiskio sirena

Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Bendrovė turi galimybę priimti nukultus rapsus tiesiai iš lauko, jie tinkamai paruošiami aliejaus spaudimui — išvalomi, išdžiovinami ir saugomi tinkamose sąlygose. Moksleivių grupei 10 ir daugiau asmenų, vadovui nemokamai. Nuolaidos taikomos pateikus pažymėjimą 1 2 3 2,30 3,30 4,30 3,30 4,30 5,30 4,30 5,30 6,30 15,00 17,00 25,00 30,00 Plaukimo pamokėlės moksleivių grupėms 8 kartai per mėnesį po 1,5 val. Įmonės sandėliuose telpa apie 15 000 t rapsų sėklų, o per parą bendrovė gali priimti apie 1000 t sėklų.

Nächster

Titulinis

Rokiskio sirena

Būtent šių principo laikomasi ir vykdant gamybą, ir plėtojant verslą. Dieninė vaikų stovykla 5 dienų vienam asmeniui 130 eurų. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Komunalinės paslaugos, krovininių automobilių, sunkvežimių, transporto nuoma, krovinių pervežimas. Suaugusiems ir vaikams nuo 14 metų 1 2 3 3,50 4,50 5,00 4,50 5,80 6,70 6,00 7,00 8,00 25,00 30,00 40,00 45,00 Vaikams iki 3 metų. Nuolatinė pažanga ir tobulėjimas leidžia įmonei įsitvirtinti tarp geriausių Europos aliejaus gamintojų. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės.

Nächster