Prostřeno bodování. Prostřeno

CASTING: Přihlaste se do Prostřeno!

Prostřeno bodování

Pak na vás čekáme v pořadu Prostřeno! V drsném regionu se u sporáku a kolem stolu utká ryze mužská partička; dva soutěžící budou Tomášové, tři třicátníci a dva poslední muži míří věkem k padesátce. A bude zvědavá na příchod svých soupeřů. Účastníci, kteří podnikají a pracují většinou rukama v chlapských profesích, uvaří chlapská menu. Ta postupně zasáhla i ostatní hráčky, některé se ve vyhrocené atmosféře dokonce bály servírovat jídlo. Na konci se rozhoduje o tom, kdo získá speciální cenu. Jak se stydlín Honza popere s rolí hostitele? Málokdo v historii Prostřeno byl proto diváky tak upřímně nenáviděn. Zachrání Radimovo finále aspoň zábava? Zadaná slečna připraví zajímavé menu.

Nächster

CASTING: Přihlaste se do Prostřeno!

Prostřeno bodování

Chce to ale někdy pevné nervy, zbytnělou dávku altruismu a pochopení pro transsexuály. Dominik se charakterizuje jako flegmatik, ovšem s maďarským temperamentem. V případě pořadu Prostřeno jde víc než jen o obyčejnou kulinářskou reality show. Svým taktizováním zamíchala kartami a oni to vědí. Jenomže příprava soutěžního menu je jen pro silné povahy. Libor má spoustu zájmů, rád lyžuje, jezdí na kole, hraje badminton a pečuje o zahradu.

Nächster

Prostřeno tento týden od 25.6.2018

Prostřeno bodování

Je rád, že je rád a že se mu menu vůbec podaří dokončit. Do pořadu se přihlásil sám, prostě si to chtěl vše vyzkoušet na vlastní kůži a věří si — nejvíce mu totiž chutná vlastní kuchyně. Bude Hela kreativnía úspěšná i ve své kuchyni? Vejdou se k němu všichni hosté? Navíc vás čeká výhra až 70 tisíc korun! Je to opravdu sonda do života, kterou nezamaskují ani ty makabrózní voiceover komentáře. Druhá hostitelka návštěvu přivítá v útulném domečku, kde to každým koutem dýchá pohodou a přívětivou domácností. Snaha tvůrců okořenit nějakou peckou kolaps soutěžící se mi zajídá. Kartami zamíchá zejména sličná laborantka v silniční laboratoři.

Nächster

Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Prostřeno bodování

Navíc komentář Václava Vydry a Jany Bouškové je takový nemastný neslaný. Vulgární, namyšlená, útočná, hašteřivá, prostě nesnesitelná. Hledáme cizince žijící na území ČR, kteří nám prozradí, jak se vaří u nich doma. Pojedou naplno a budou se v nich mísit a péct již koupené chlebové směsi? Líbit se vám zřejmě nebude… Podívejte se na videa! Historické informace nemažte, raději je převeďte do minulého času a případně přesuňte do části článku věnované dějinám. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce manželce ukázat, že umí vařit. Na Liberecku to bude tentokrát hodně o taktice - dva pánové se totiž rozhodli, že budou body šetřit.

Nächster

Prostřeno tento týden od 25.6.2018

Prostřeno bodování

Nikdo mi totiž nenamluví, že zde jde především o kulinářské umění. Hlaste se hned nebo volejte na 775 075 387 a vyhrajte až 70 000 Kč! Sdílejte obsah s přáteli Iprima prostřeno poslední díl bodování recepty, které budete milovat. Prostřeno tento týden úterý 26. Snad to všechno včetně večeře nebouchne. Pečujete o ně s láskou a berete je všude s sebou? Přes mé vulgarismy totiž zaniká lidová moudrost, distribuovaná Vydří rodinkou, což - a to snad uznáte - je škoda.

Nächster

Prostřeno: Zákeřné taktizování skončí omluvou

Prostřeno bodování

Dvojnásobná matka Veronika prohlásila, že si jde do soutěže pro peníze a není tam kvůli kamarádíčkování. I Jakub se ve svém menu spolehne na klasický hlavní chod. On to chvílemi neví ani Martin. Ve společné domácnosti s partnerkou žije čtyři roky, mají spolu už dvě malé děti — Dominika a teprve šestitýdenní Gabrielu. Ustojí Honza kritické hlasy a taktické pokusy? Veronika z Prostřeno je typ člověka, kterého v životě většinou nechceme potkat. Řešit se bude pochopitelně i taktika a bodování.

Nächster

Iprima prostřeno poslední díl bodování recept

Prostřeno bodování

Čtvrté menu bude prosté a krajové. Prostřeno tento týden středa 27. Prostřeno od Aše po Jablunkov. To ostatně potvrzuje svým chováním od začátku. Prostřeno tento týden pátek 29. Prostřeno tento týden čtvrtek 28.

Nächster