سکس خشن انیمیشن. سکس پسر بچه @ Masterbate

تماشای آنلاین فیلم و سریال

سکس خشن انیمیشن

سپس با یک دست آلت مرد را در دست گرفته و با دهان نیز رابطه دهانی انجام میدهد. زن باید برای این حال بخوابد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کند، مرد نیز باید به گونه ای روی صورت زن قرار بگیرد که دهان او را نزدیک آلت تناسلی خود قرار دهد. مرد در این پوزیشن باید دست های خود را صاف قرار دهد و وزن خود را کنترل کند. برای این پوزیشن جنسی زن باید روی کمر دراز بکشد و کمی پا ها را باز کند. در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی مرد با پا هایی که به اندازه عرض شانه باز شده می ایستد و از قسمت زانو کمی خم میشود. پوزیشن های مختلف رابطه جنسی دهانی عکس 18+ این بخش ویژه متاهلین است برای افراد مجرد زیر 18 سال به هیچ عنوان مناسب نیست تنها با مطالعه این بخش که ویژه زوجین است دچار درگیری ذهنی و روحی می شوید. به ترتیب، تصویر اولین پوزیشن شرح داده شده، سمت چپ بالا قرار داشته و به ترتیب به سمت راست حرکت کرده و پایین میاید.

Nächster

تماشای آنلاین فیلم و سریال

سکس خشن انیمیشن

سپس زن جلوی مرد قرار گرفته و زانو میزند و سر خود را میان پا های مرد قرار میدهد. دست های زن نیز روی کمر مرد قرار دارد و در این پوزیشن زن به معنای واقعی در اختیار مرد میباشد. در این پوزیشن زن باید پا های خود را همانند تصویر خم کند و میتواند برای ارضا کردن بهتر همسر خود از دست هایش نیز استفاده کند. برای اجرای این پوزیشن زن باید روی زمین دراز بکشد و کمی پا های خود را از قسمت زانو ها خم کند. در این پوزیشن هم مرد و هم زن میتواند حرکت کنند. حالت سمفونی رابطه جنسی دهانی چیزی است که مردان عاشق آن هستند و شاید بتوان گفت که یکی از بهترین راه برای دست یابی به قلب مردان میباشد. حالت آویز این نوعی پوزیشن 69 میباشد، با این تفاوت که مرد میتواند در این حالت کاری انجام ندهد و فقط از حرکات زن لذت برده و ارضا شود.

Nächster

پوزیشن های مختلف رابطه جنسی دهانی (عکس 18+)

سکس خشن انیمیشن

اگر مرد بتواند به خوبی وزن خود را کنترل کند و وزن خود را روی زن نگذارد، این پوزیشن برای خانم ها خیلی راحت تر میشود. در این پوزیشن زن باید به اندازه رو به جلو خم بشود که به راحتی بتواند رابطه دهانی داشته باشد. اگر هم زن از این نوع رابطه خوشش نیاید، در این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی، زن بطور کامل در اختیار مرد است و نمیتواند مقاومت کند. حالت کروسانت در این پوزیشن زن میتواند آلت مرد را بصورت خیلی عمیق در دهان خود فرو کند و مرد نیز با توجه به کنترلی که بر شرایط دارد لذت بسیار زیادی میبرد. سپس زن بین پا های مرد قرار میگیرد و با دست های خود ران های مرد را میگیرد. زن بین پا های مزد مینشیند و سر خود را رو به بالا و پا ها را خم کرده و کمی از هم فاصله میدهد. حالت هالووین مکزیکی این پوزیشن رابطه جنسی خیلی سخت و عجیب است اما قطعا بهتر از پوزیشن های تکراری و معمولی است.

Nächster

پوزیشن های مختلف رابطه جنسی دهانی (عکس 18+)

سکس خشن انیمیشن

اگر زن دوست داشته باشد میتواند بصورت همزمان با یکی از دستان خود، واژن خود را تحریک کند. زن نیز باید مقابل پا های مرد بنشیند و با دستان خود ران های او را گرفته و به سمت جلو خم شود. در این حالت مرد ریتم و میزان وارد شدن آلت تناسلی به دهان زن را کنترل میکند. به عنوان یک حرکت آغازین و گرم کننده رابطه جنسی، این پوزیشن بسیار عالی است. اینفوگرافی رابطه جنسی حالت سرباز این گزینه هم یکی از پوزیشن هایی است که اگر شوهر تان خسته باشد بدرد تان میخورد.

Nächster

سکس پسر بچه @ Masterbate

سکس خشن انیمیشن

در این حالت از پوزیشن های رابطه دهانی مرد به گونه ای چهار دست و پا قرار میگیرد که وزن خود را روی زانو ها و دست ها قرار دهد. زن جلوی مرد زانو زده و سر خود را خم میکند تا بتواند رابطه دهانی را انجام دهد. زن نیز باید روی زمین دراز بکشد و سر خود را بین پا های مرد قرار دهد و با دستان خود باسن مرد را گرفته و پا هایش نیز باید کمی فاصله داشته باشد. مرد باید به شکلی روی زن قرار بگیرد که بدن خود را بخوبی مستحکم کند و روی انگشت ها و شست پا تکیه داشته باشد. اگر چنین قصدی دارید، این پوزیشن کاملا برای شما مناسب است.

Nächster

پوزیشن های مختلف رابطه جنسی دهانی (عکس 18+)

سکس خشن انیمیشن

در این پوزیشن مرد باید بر روی دستان خود که کمی از هم فاصله دارد در برابر دیوار بایستد، پا های خود را در عین حال که کاملا صاف است، از هم باز کند. حالت زمزمه به جرات میتوان گفت که اگر در این پوزیشن برای همسر خود رابطه دهانی انجام دهید، او را دیوانه خود خواهید کرد! حرکات در این پوزیشن توسط مرد با تکان دادن لگن انجام میشود. در این پوزیشن رابطه جنسی دهانی، زن دراز میکشد و پا های خود را از قسمت زانو کمی خم کرده و از هم فاصله میدهد. برای اجرای این پوزیشن مرد فقط باید براحتی دراز بکشد و زن نیز باید در کنار او دراز کشیده و سر خود را روی شکم وی قرار دهد. در این حالت زن نه تنها از دهان خود استفاده میکند بلکه از دستان خود نیز باید استفاده کند. مرد نیز باید دستان خود را روی کمر یا باسن همسر خود گذاشته و آن را ماساژ دهد و یا صرفا با دستان خود حرکات را کنترل کند.

Nächster