داستان سکسی ازاد. سکس لزبین ایرانی جدیدترین کلیپ سکس ایرانی همجنس باز ایرانی‌دو تا لزبین

Farsi XXL: داستان سکسی هستی خانم

داستان سکسی ازاد

دستش رو گذاشته بود رو کیرمو داشتم میمالید. تخمامو میکرد تو دهنش و لیس می زد. نزدیک امتحان های اخر سال بود و من داشتم کم کم خودم رو برای امتحانات اماده می کردم ، هر چند که اکثراً من برای امتحانات مشکلات خاصی نداشتم و تو درس هام زیاد مشکل نداشتم اما خوب بالاخره امتحان بود و اونم امتحان نهایی. بیشتر از پنج دقیقه نگذشته بود که دیدم ارضا شد و منو با دست پس زد و ازم خواهش کرد چند دقیقه راحتش بگذارم. کم کم دیدم اونم داره خوشش میاد ولی به روی خودش نمیاورد. تو همون حس گفت : خودت درش بیار.

Nächster

Farsi XXL: داستان سکسی هستی خانم

داستان سکسی ازاد

تا اینکه نمیدونم چی شد خواست بزنم شبکه شو. همین طور من بزرگتر میشدم و نشانه هایی از سکس خواهی و تمایل به جنس مقابل در من شعله ور می شد. بهش گفتم فاطمه ابم داره میاد بزار بکشمش بیرون گفت نه من دارم ارگاسم میشم. با هزار بد بختی بلند شد و از زیر شلوار گرم قلنبه واستاد و ادامه فشارهای سمیرا باعث شد که سمیرا هم از این موضوع باخبر بشه و یواش یواش دستش رو به سمتش ببره. کلاً من از علیرضا بدم نمی امد و علیرضا هم همینطور اما مشکل علیرضا این بود که خیلی به پدر و مادرش وابسته بود و به قول معروف بچه ننه بود و من اصلاً از این خوشم نمی امد. درحالی که زیرش قرار داشتم دو تا دستم رو دور کمرش حلقه کردم و بازم همدیگه رو می بوسیدیم و هی پیچ و تاب میخوردیم بعد از مدتی با ستون کردن دستام تونستم در حالیکه عمه جووووووووونم رو تو بغلم داشتم از روی زمین پاشم وبا اون سمفونی که حالا حالت شبهه ریتمیک پیدا کرده بود مثل حرفه ایهای رقص باله با هم برقصیم. یه دفعه چشمم افتاد به یه کس تمیز و بچه مثبت.

Nächster

سکس در ماشین

داستان سکسی ازاد

دستمو خواستم بکشم بیرون که دستمو گرفت. دست کردم کش موهاشو باز کردم موهاشو دم اسبی بسته بود. من هم عاشق خاله جووووووووونم شدم. بی اختیاربه پاهای لخت عمم نگاه میکردم یا به پستونهای درشتش خیره میشدم. من هم 1 شربت براش درست کردمو آوردم و عمدا نشستم دقیقا کنارش طوری که پام به پاش چسبیده بود. کسی لینک دانلود داره ؟ عکس دختر همجنس باز بلوند اشنا که کیر هم دوست دارند کوس لیسی و همجنس بازی +کوس و کون بسیار زیبا+کس لیسی دو تا لزبین سکسی کليپ جق زدن سکسهاي کامل. دلم نیومد بزنم تو کسش گفتم برگرد گفت واسیه چی از عقب.

Nächster

سقوط آزاد 1

داستان سکسی ازاد

یه لحظه موهای خالمو کشیدم که یه دفعه 1 آهی کشید که نزدیک بود همون جا آبم بیاد. گذروندن مراحل مختلف، تقریبا شش ماه طول كشید و گرفتن گواهینامه همزمان شد با امتحانات نهایی چهارم دبیرستان. راستش علاوه بر حس جوانمردیم میخواستم بقیه مسافرا حساسیت نشون ندن و فکر کنن ما با همیم. . وقت رو مناسب دیدم برای در آوردن تی شرتش که بلافاصله در کسری از ثانیه! لای سینه هاش از عرق خیس خیس بود و همین باعث شد که بیشتر لیز باشه.

Nächster

آنال سکس احساسی‌ با مامان خانوم داستان سکسی کلیپ ایرانی

داستان سکسی ازاد

این خاطره که می نویسم عین حقیقت است. این علاقه به رانندگی توی خون هر جوونیه. خلاصه شماره رو دادیم و زدیم به چاک. بعد از مدتی یهو از جا پاشد و گفت که حالا تو بشین … من هم اطاعت کردم … اون از من حشری تر بود. من هم فقط از گرمای بدنش كلافه بودم. خلاصه راضی شد به جای کسش ما ابمون رو بریزیم تو کون مبارکش.

Nächster

داستان سکسی‌ و تحریک کننده: اولین سکس مهدی

داستان سکسی ازاد

دستم رو طرفش دراز کردم اما یهو دیدم اخم کرد و گفت من دست نمیدم چون گناه کبیره هست. شب بعد از اینکه عروس رو تا خونه بدرقه کردیم کم کم داشتیم اماده می شدیم که بریم خونه که مادرم گفت که یک جوری به عموت بگو که بره چون امشب چون زن داییت تنهاست و. آقا ما گفتیم نگاه هم به ما نمیکنه. خالم هیچی نگفت و از جاش تکون نخورد. و دیگه نمیشد دنبال اونها گشت چون هیچ سرنخی وجود نداشت.

Nächster

داداش امین

داستان سکسی ازاد

بالاخره هر چی که بود علیرضا خیلی زود عروسی کرد و در حالی که هنوز 22 سال هم نداشت ازدواج کرد. شوهر خاله من با خاله ام چیزی حدود 25 سال اختلاف سن دارند یعنی شوهر خالم چیزی حدود 63 سال سن داره حیف همچین زنی براش خلاصه همین موضوع باعث شد که من شیطنتم گل کنه. وقتی پیاده شدند خواستم جلو برم و تلفنم رو به زنه بدم كه دیدم زنه دخترش رو فرستاد توی یه مغازه دنبال نخود سیاه و خودش اومد جلو — سلام خانم — سلام بلا، دنبالم بیا تا در خونه. معطلی من بیشتر از 5- 6 دقیقه نشد. یهواز بالای کاناپه خودشو انداخت تو بغل من و من هم ولو شدم رو زمین. اصلا فکر نمی کردم اینقدر حرفه ای باشه حسابی کیرم رو خورد و منم خیلی حال میکردم چون در همون حال داشتم به چشماش که هوس ازشون می بارید نیگا میکردم. شروع کردم به لیسیدن سر و گردن و همینجور اومدم پائین تارسیدم به سینه های خوشگلش.

Nächster