سکس زنان لیبی. جمهوری سکس، یا برده‌داری جنسی‌ قذافی

۲۰۰۰ دختر در اختیار رهبر کره شمالی

سکس زنان لیبی

دوخت این پوتین ها، به گونه ای است که پای آنها را به هیچ عنوان اذیت نکند و در یک کلام، زمختی در طراحی و تولید لباس این محافظان جایی ندارد. آنان از کوچکترین مسائل زندگی «قذافی» آگاهند. سکس و تجاوز جنسی به اندازه در ارگانهای دولتی معمول شده است که نامبرده به هر در و دروازه از دایکندی گرفته تا کابل مراجعه می کند کسی صدایش را نمی شنود و بالاخره نامبرده تصمیم میگیرد که خود را آتش زدند که توسط مردم نجات داده میشود. هر جای دنیا هر مشکلی رو مسلمانی بوجود بیاره میگی تقصیر دین و پیامبرش هست. آرایشگاه های زنانه و تالارهای عروسی هم مکان های مورد علاقه قذافی بودند. این گروه تروریستی هیچ کاری را بد نمی داند و به نام اسلام دست به هر کار وحشیانه و کثیفی می زند.

Nächster

عکس هایی از زنان محافظ قذافی دیکتاتور لیبی

سکس زنان لیبی

كجايند مدافعان حقوق بشر و كجايند انسان هاي آزاده و كجايند انسان هاي با غيرت و كجايند انسان هاي با صداقت اينان به كدامين گناه كشته شده اند اي حاميان اين حكومت هاي فاسد تا به كي در اين دنياي فاني خواهيد ماند و از جنايتكارن حمايت مي كنيد باشد كه در دادگاه عدل الهي به كيفر اعمال كثيف و پليدتان برسيد انشاالله خداوند لعنت کند هر حاکم وحکومتی را که به مردم خودش ظلم کرده و به هر دلیلی آنها را مورد ضرب وشتم وکشتار قرار میده. اعضای این گروه به دختران جوان و باکره تجاوز کرده و به آنان ضربه شدید روحی و جسمی وارد می کنند. شما فقط تیتر مطالب رو خوندین ولی معلومه که از اصل ماجراهایی که گفتی بیخبری. غنی یعنی غوده یی سرطانی هر چه زوتر کثیف را از ارگ بیرون کنید در غیر آن افغانستان به یک محشر گاه خونریزی تبدیل خواهد کرد. برای یهودیها هم حتما تقصیر موسی ع و مسیحیها هم حتما تقصیر عیسی ع هستش.

Nächster

قذافی چگونه دختران ویژه را انتخاب می کرد؟

سکس زنان لیبی

ممکنست با اعمال وحشیانه بتوانند کمی سرعت قیام مردم رو کند کنند ولی تاریخ که اشتباه نمیکنه، سرنوشت همه یکسان است ول دریغ که هرکدام خود را طور دیگر میپندارد وفکر میکند قبلیها حتما شاخ یا دم داشته اند که سرنگون گشته اند ول افسوس که راه نهایی همه یکیست! نکند کار پولیس و اردور را خودشا. مکان های رفت و آمد زنان، محل اصلی برای انتخاب زنان و دختران برای قذافی بودند. این تقصیره کیه؟ الله در کتابش گفته به زن مردم تجاوز کنید، در تورات و انجیل که نگفته! » لباس این دخترها بیش از چهار هزار دلار ارزش دارد و این، شامل پوتین هم می شود. مومنه یکی از افسران پولیس زن در ولسوالی کجران دایکندی مدعی است که در تاریخ ۱۶ سنبله ۱۳۹۸ مورد تجاوز جنسی محمدخان بلوچ، فرماندهی پولیس ولسوالی کجران دایکندی قرار گرفته است. اینکه قذافی کثیف و دیکتاتور بود شکی نیست،ولی سئوال اساسی اینه که چرا و چگونه 42 سال مورد حمایت ملکه بریتانیا و گاهی مهمان ویژه اش بود.

Nächster

جمهوری سکس، یا برده‌داری جنسی‌ قذافی

سکس زنان لیبی

و این نشان دهنده این است که امریکا که خود این قضیه دروغین را بوجود اورد نمیگزارد کره شمالی با ترفند خود امریکاییها از انها اخاذی کند و حتی ممکن است امریکا با دولت کره همدست باشد و بخواهد با این شیوه تلاش دیگری برای ترساندن مردم دنیا انجام دهد. با این افراد همین اعمال بلوچ مانند بهتر است انجام شود. یکی از استادان دانشگاه در توکیو و آشنا به امور کره شمالی گفته است که یکی از دلایلی که رهبری کره شمالی استفاده از دختران را متوقف کرد این بود که وی به دختران اعتماد نداشت. به گزارش شبکه خبری فرانس 24، شاهدان عینی گفتند : گروه تروریستی داعش بیشتر زنان و دختران را ربوده و مردان را با داس گردن زده است. اشتباهات شما در زندگیتون تقصیر کیه؟تقصیر خودت یا دین ومذهبت؟؟لطفا وقتی اتهامی میزنی با ذکر سند و مدرک بگو.

Nächster

۲۰۰۰ دختر در اختیار رهبر کره شمالی

سکس زنان لیبی

چون با اینکه خودش می داد که ناموسش درمعرض سوء استفاده قرار می گیرد ولی باز می گذارد که ناموسش برود بیرون کار کند. آنان یاد گرفته اند که باید همه عمر خود را برای حفظ جان «قذافی» بگذرانند. یکی از محافظان زن قذافی ماموریت داشت تا با عکسبرداری از زنان زیبارو در زندان، آنها را برای انتخاب به قذافی ارائه کند. همچنین برخی رسانه ها در گذشته نوشتند که گروه محافظان قذافی، چهارصد نفر دخترند که این دختران در گروه های چهل نفری، حراست از جان رهبر لیبی را بر عهده دارند و لحظه ای از او غافل نمی شوند. موضوعی که به تمامی در لیبی ممنوع است.

Nächster

کشف سرهنگ قذافی! + تصاویر

سکس زنان لیبی

میگی بن لادن و نصرالله و قذافی. کسی که خربوزه می خورد پای لرزش هم باشد. رهبر به ما افتخار بزرگی داده بود و قرار بود فردایش از مدرسه ما بازدید کند. آن روز که عاشقانه در این ساختار فاسد وارد شد باید فکر این روزها را می کرد. به این زن بگویید که شکایت اش را به جناب دانش دایکندی ببرد اگر او از ناموس دایکندی نتواند دفاع کند دلیل ماندنش در این ارگ خراب آبادچیست؟ مردم دایکندی باید آن افسر پولیس را زنده زنده آتش یزنند تا عبرتی برای دیگران شود. امری که هم در لیبی آن زمان موضوعیت دارد و هم در تمامی مغرب عربی، یک تابو است. سارکوزی دوست جون جونیش بود و هیلاری و دیوید کامرون و نخست وزیر زنباره ایتالیا یاران غار قذافی! تو از کجا گارانتی گرفتی که مردان به تو نگاه شهوت آمیز نداشته باشد.

Nächster